Výkup a spracovanie mäsa zo zveriny

ITALZVER, s.r.o

výkup zveriny
spracovanie mäsa zo zveriny
export mäsových výrobkov

Výkup a mäsovýroba mäsa zo zveriny

ITALZVER, s.r.o.

hlavné druhy - Jeleň lesný, Daniel škvrnitý, Srnec lesný, Muflón lesný, Diviak obyčajný, Bažant obyčajný, Kačica divá, Zajac poľný.

Výkup zveriny

Výkup a spracovanie mäsa

Výkup a spracovanie mäsa zo zveriny, export mäsových výrobkov

Vitajte na stránkach spoločnosti ITALZVER, s.r.o.. Zaoberáme sa výkupom zveriny a spracovaním mäsa zveriny zo Slovenska, s následným exportom mäsových výrobkov do Európskej únie prevažne Talianska.
Mäsovýroba spracúva mäso voľne žijúcich zvierat resp. diviny, hlavne druhy Jeleň lesný, Daniel škvrnitý, Srnec lesný, Muflón lesný, Diviak obyčajný, Bažant obyčajný, Kačica divá, Zajac poľný.

výroba

História firmy


Firma Janka Bertolla – ITALZVER bola založená v roku 2003.
Od začiatku svojej činnosti sa firma zaoberá  výhradne výkupom a spracovaním zveriny,  s následným exportom mäsových výrobkov do Európskej únie, prevažne Talianska.

Mäsovýroba spracúva mäso voľne žijúcich zvierat, resp. diviny, hlavne druhy Jeleň lesný, Daniel škvrnitý, Srnec lesný,  Muflón lesný, Diviak obyčajný. Výkup zveriny firma zabezpečuje formou vlastného výkupu vo veterinárne schválených vlastných zberných boxoch pre uskladnenie zveriny, alebo externými  zmluvnými dodávateľmi zaoberajúcimi sa výkupom zveriny. Firma je typicky rodinným podnikom a majiteľmi spoločnosti sú manželia Doriano a Janka Bertolla.
V roku 2012 bola založená aj spoločnosť  ITALZVER, s.r.o.
Po rekonštrukcii bývalej konzervárne v Leviciach, a jej prestavaní na mäsokombinát na spracovanie zveri, sa spoločnosť od júna 2020 presťahovala do novej vlastnej výrobnej prevádzky s oveľa väčšou kapacitou spracovania ulovenej zveri.

V roku 2020 prvýkrát spúšťa ITALZVER s.r.o. výkup ulovenej poľovnej zveri priamo vo svojom výrobnom areáli ITALZVER s.r.o. - LEVICE časť Géňa , Švédska ul. č. 3 , zároveň aj zintenzívňuje import ulovenej poľovnej zveri v koži zo zahraničia do SR
Výkup zveriny firma zabezpečuje formou vlastného výkupu vo veterinárne schválených vlastných zberných boxoch pre uskladnenie zveriny, alebo externými zmluvnými dodávateľmi zaoberajúcimi sa výkupom zveriny.
Chladené  telá poľovnej zveri sú z poľovných boxov z jednotlivých výkupov zveriny zvážané do priestorov centrálneho uskladňovacieho chladiaceho boxu v priestoroch prevádzky. Odtiaľ zviera putuje do „sťahovne“, následne po stiahnutí kože sa v prevádzke výroby zviera rozdelí na jednotlivé menšie celky, ktoré postupujú na ďalšie technologické  spracovanie. Výsledným produktom sú vákuovo balené mäsové výrobky  z diviny, balené do kartónov ako veľké  gastro-balenia,  alebo menšie spotrebiteľské balenia.  Následne sú výrobky z diviny rýchlo zmrazované v mraziacom boxe na teplotu až -35°C .
Celková prevádzka a všetky mäsové výrobky sú pod veterinárnym dohľadom Štátnej veterinárnej a potravinovej správy SR.  
Výrobky zo zveriny sú spracovávané pod neustálou veterinárnou kontrolou s pravidelnými a predpísanými odbermi vzoriek pre jednotlivé mikrobiálne vyšetria.  
U diviačej zveri sa opakovane kontroluje Trichinelóza resp. prítomnosť Svalovca špirálového  – Trichinella Spiralis. Vyše 95 percent našej produkcie smeruje na trhy Európskej únie.

Prevádzky na výkup ulovenej voľne žijúcej zveri


Vážení priatelia poľovníci, aj v roku 2021 môžete využiť  naše výkupné prevádzky ITALZVER, s.r.o.
Vážení predsedovia poľovných organizácií, poľovní hospodári, poľovníci, zákazníci,
pokiaľ by ste mali záujem o výkup zveriny, spoluprácu, alebo by ste mali iné otázky, prosím kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára následne Vás budeme radi spätne kontaktovať a odpovieme na Vaše otázky.

Tešíme sa na vzájomnú spoluprácu aj v tejto poľovnej sezóne.
V prípade Vašich otázok kontaktujte obchodného manažéra pre výkup zveriny.
Patrik Babej mobil: +421905190051 italzver1@gmail.com
Levice - výkup priamo v areáli
Budiš
Skačany
Ľubica
Spišské Podhradie
Bardejov
Ladomirová
Stropkov
Kračúnovce
Medzilaborce
Snina
Rozhanovce UVLF
Turňa nad Bodvou
Tornaľa
Jelšava
Širkovce - okres Rimavská Sobota
Poltár
Lučenec
Ábelová
Veľké Straciny - okres Veľký Krtíš
Balog nad Ipľom

Jeleň lesný

Jeleň lesný

Srnec lesný

Srnec lesný

Daniel škvrnitý

Daniel škvrnitý

Muflón

Muflón

Diviak

Diviak

Bažant

Bažant

Kontakt


ITALZVER, s.r.o.
Svätoplukovo č. 533
95116 Svätoplukovo
Zapísaná v ORSR vl. č.: 31199/N
IČO: 46566023
IČ DPH: SK2023505561
e-mail: italzver1@gmail.com
majiteľ firmy
Doriano Bertolla
+421911442670

Adresa výrobného závodu

ITALZVER s.r.o. - LEVICE časť Géňa
Švédska  ul. č. 3, 934 01 Levice

 

logo

Image
Image